Вікторія Дяченко

Скажу відразу, що не всі вебінари проходила і отриманий матеріал опрацювала десь на 30 %. Але я задоволена своїм результатом! Знаю що для досягнення успіху потрібно постійно і старанно працювати! Для кожного «успіх» означає щось своє. Для мене — це знайти гармонію, перш за все, в собі. Вміти любити себе й поважати! Адже все починається з тебе самого! Любитимеш себе — любитимеш й оточуючих і все навкруги буде прекрасним. Світ такий, який він є! Це ми вибираємо яким його бачити.
Це щось мене потягнуло можливо й не втому руслі, я маю на увазі не чітко відповідаю на задані питання) Отже, теми вебінарів були дуже цікавими, техніки були досить сильним. Особливо мені сподобалась такі як: «центрирование», «внутренняя улыбка» , «обнуление» , «состояние героя» та ще декілька цікавих технік , які я використовую, але, на жаль, не запам»ятала їх назви. Хочу особливо відмітити техніку «центрирование». Вона мені найбільше запам»яталась, тому що я отримала нові, незвичайні відчуття. Я відчула гармонію в собі, гармонію зі світом, ніби я — це і є ввесь світ! Це було вражаюче!
Я ще більше впевнилася в тому, на скільки є важлива тема » Управління своіми внутрішніми станами»! скільки ще потрібно над собою працювати, адже це далеко не всі наші можливості які ми використовуємо! Я впевнена, ми здатні на більше, ніж ми припускаємо! Не варто зупинятися на досягнутому, потрібно завжди рухатись вперед!!! Не знаю, як Ви, а я точно знаю, що буду розвиватись далі і в мене є інструменти для того, щоб рухатись вперед.